Scroll Top
Odejście mam naszych braci

[vc_row no_padding=”true” bg_type=”” dima_canvas_style=”” translate_x=”0″ dima_z_index=”0″ animate_item=”” delay_duration=”” delay_offset=”” id=”” class=”” border_color=”” tutorials=””][vc_column bg_type=”” dima_canvas_style=”” min_height=”” translate_x=”0″ dima_z_index=”0″ delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” width=”1/1″][text delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” id=”” class=””]Ostatnie dni przyniosły nam dwie smutne wiadomości.

Dnia 4 grudnia wieczorem odeszła do Pana śp. Maria Buła, mama naszego brata nowicjusza Ewarysta. Jej pogrzeb odbędzie się w sobotę 8 grudnia o godz. 11:00 w kościele św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Natomiast dziś rano (7 grudnia) dotarła do nas wiadomość o śmierci śp. Zofii Strąkowskiej, mamy o. Sadoka Strąkowskiego, gwardiana i proboszcza z Jelnej. Jej pogrzeb zaplanowany jest na wtorek 11 grudnia o godz. 12:00 w Bazylice Mariackiej w Chełmie (w województwie lubelskim).

Odejście każdej mamy naszych współbraci przepełnia nas smutkiem, gdyż ich bliscy stają się bliscy każdemu z nas. Łączymy się z br. Ewarystem i o. Sadokiem w ich bólu i smutku.

Jesteśmy z Wami w duchowej łączności! Zapewniamy o naszej modlitwie w intencji zmarłych Marii i Zofii.[/text][/vc_column][/vc_row]

Polecamy